Foto: domsad.delfi.ua |
Visefektīvākais dekors, tie ir gaismekļi, kuri ir sakarināti logos, salikti uz palodzēm vai gar māju stūriem . Tie var būt vienkārši izgriezti no melnā kartona figūras un pielīmētas pie stikliem ,vakarā kad ārā tumšs, izskatās baisi un interesanti. Var izmantot visdažādākā izmēra burciņas, nokrāsojot tās visādās krāsās un ieliekot iekšā svecīti.
Foto: samodelnyepodarki.ru
Dekorējot māju, jāpieturas pie melnas un oranžas krāsas. Protams, tā ir gaumes lieta un katrs pieturās pie savas krāsu izvēles. Dekorējot māju, galvenais neaizmirst par sikspārņiem, zirnekļiem un melno kaķi.
Foto: etoya.ru
Foto: liveinternet.ru
Foto: bydvkurse.ru
Foto: giftcool.ru
Helovīni no baisiem svētkiem pārtop par krāšņiem, trokšņainiem, interesantiem svētkiem. Bet, cik daudz jaunu ideju iespējas tas atver jums. Šajos svētkos var izpausties uz nebēdu. Bērni var biedēt savus ciemiņus, pieprasīt saldumus, darīt blēņas un ākstīties.
Foto: nr2.ru
Foto: fashiony.ru
Lai jautrāk un interesantāk nosvinēt helovīnus, izdomājiet bērniem vairākas spēles. Piemēram:
1. Spēles ar ēdieniem: Pie diega piesieniet ābolus, cepumus vai virtuļus tā, lai tie karājās pa visu istabu un tik zemu, lai bērni nedaudz pastiepjoties varētu tos ar muti atsniegt. Noteikumi: bez roku palīdzības, jānokož gabaliņu no pakārta garduma. Tas, kurš pirmais nokodis gabalu, tas dabūs kādu balvu. Balvā, var būt spocīgais čupa-čups vai karamelizētais ābols, vai pēc jūsu uzskatiem. Pārējie bērni turpina spēli un saņem mierinājuma balviņas.
2. Otrais variants ēdienu spēlēm: Ar muti, bez roku palīdzības izņemt ābolu no kāda dziļa trauka. Šo spēli var nedaudz sarežģīt. Uz šķīvja uzlieciet putukrējumu un pa virsu nedaudz iegremdējot konservēto ananāsa ripiņu. Noteikumi paliek tie paši, ar muti, bez roku palīdzības jāizvelk ananāsa ripiņu no putukrējuma.
3. Spēle " Zīlēšana". Pieaugušais pārģērbjas par raganu un sarīko bērniem zīlēšanu.
4. Spēle "Šausmu stāsti". Lai spēlētu šo spēli, visi sasēžas apkārt raganu katlam (var izmantot izdekorētu tumšu bļodu) un stāstīt šausmu stāstus. Šīm mērķim var izmantot scenāriju no kādas bērnu filmas par helovīniem.
Foto: lady.mail.ru
5 .Spēle "Šausmu istaba"- šo spēli ir jāspēlē citā istabā ar izslēgtu gaismu. Šajā istabā bērni tiek pieaicināti pa vienam. Lai spēlētu šo spēli ir vajadzīga tikai iedegta svece. Ienākušajam bērnam tiek iedots uzdevums, ar savu kliedzienu nopūst sveci. Pēc istabas apmeklējuma, bērnam tiek aizliegts stāstīt citiem, ko viņš tur darīja un ko redzēja.
6. Spēle "Lidojums uz slotas"- šai spēlei ir nepieciešama tikai slota. Spēles noteikumi: visiem, kas atrodas istabā ir jāuzsēžas uz slotas un kopā lecot, pārvietoties istabai pāri nevienu pie tam nepazaudējot.
7. Dejas un dziesmas.
8. Nobeigumā, bērni staigā pa mājam pieprasot saldumus, sakot " Saldumus vai izjokosim". Mājas saimnieks par skaisti noformētiem tērpiem un grimu, dod saldumus. Bet gadās, ka mājas saimnieks pretī var pieprasīt izjokošanu, bērniem tad vajadzētu kaut ko nodemonstrēt- nodziedot dziesmiņu vai noskaitot dzejolīti, vai kaut ko nodejojot, ko bērniņš viss labāk prot.
Un, protams, kuri svētki ir bez mūzikas. Lai svētki kļūtu par neaizmirstamāko piedzīvojumu, gribu piedāvāt dažas melodijas tieši paredzētas šiem svētkiem.
Svētku sākumā, fonā var skanēt Bobby Pickett kompozīcija
vai Danny Elfmana kompozīcija, arī var būt lieliski piemērota šiem svētkiem.
Ļoti daudz melodiju, tieši veltītas šiem svētkiem piedāvā grupa Midnight Syndicate variet noklausīties visas un izvēlēties sev tīkamāko.
Jautrus jums svētkus!
Nav komentāru:
Ierakstīt komentāru